KONST / Litografier / Färglitografi 3524266
nr 352 4266
Färglitografi
Peter Dahl, onumrerad, 30x41
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 mars 2005
350 kr
350 kr
400 kr
Peter Dahl (f. 1934)